Мајки Почетна

Хит кај секоја жена: Ултра моќен блескав хајлајтер кој треба да го поседувате

Со само неколку потези ќе блеснете со ултра – моќните стик хајлајтери кој на лицето му даваат природен сјај, ја прават кожата да изгледа посвежо, перфектно и неверојатно. Многу се практични и едноставни за нанесување благодарение на кремастата и лесна формула. Кој е вашиот избор, гламурозната златна или нежната розева…?

Моментална дефиниција и контурирање како и осветлување на лицето со само еден потег истакнете ги и нагласете ги коските на јагодиците, лакот на веѓите, внатрешниот агол на окото, а за посебни прилики, доза од хајлахтерот ќе сјае и на деколтето.

Место каде што може да се порача ⬇️⬇️⬇️

Автор: Анета Дин