Во прилеп отишол да расчистува долгови па физички се пресметале
Македонија Почетна Случувања

Скопјанка физички нападната од поранешниот љубовник

Скопјанка физички нападната од поранешниот љубовник.

Како што информираат од МВР,  на 13.07.2019 околу 00.55 часот 47 годишна жена од Скопје пријавила дека на булевар Јане Сандански во трговски центар била физички нападната од страна на поранешниот 55 годишен љубовник Љ.Т од Скопје. 

Се превземаат мерки за целосно расчистување на случајот.