Мајката на Пино бара доживотен затвор, објави разговор помеѓу Пино и неговата девојка која е во притвор
Македонија Почетна Случувања

Мајката на Пино бара доживотен затвор, објави разговор помеѓу Пино и неговата девојка која е во притвор

Мајката на Пино, Маја Трпковска продолжува да си ја бара правдата и би се задоволила со доживотен затвор за монструмите. За убиството се осомничени две лица, на едно му е одредено 30 дневен притвор, додека пак другото е во бегство. Мајката на Пино објави комуникација од фејсбук помеѓу Пино и неговата девојка која моментално е […]

Објавена снимката од дијалогот помеѓу Контролорите во Македонија и пилотот на авионот кој се урна вчера кај Солунска Глава
Македонија Почетна Случувања

Објавена снимката од дијалогот помеѓу Контролорите во Македонија и пилотот на авионот кој се урна вчера кај Солунска Глава

loading… loading… Се утврдуваат причините за падот на авиононот кој се урна вчера кај Солунска Глава. Увид вршат двајца обвинители и полициски екипи заедно со судската медицини. Во авионската несреќат го загубија животот Ѓорѓи Бошнаков 49 години, неговата сопруга Калина Бошнакова 47 години и нивните малолетни ќерки Гергана и Билјана кои имале само 14 и […]

видео кое ќе ве насмее со солзи, мало јаренце разговара со бебе но разговорот не оди како што треба
Забава Занимливости Почетна

Видео кое ќе ве насмее со солзи: Разговорот помеѓу бебето и малото јаре не оди како што треба

Реткост е да се види како животно се разбира со човекот. Видеото е снимено во една фарма во Британија каде мајката го чува своето бебе а друга жена чува бебе јаренце. Дефинитивно ова е единствено видено каде јаренцето се разбира со детете.