Се трага по 27 годишен скопјанец, се оддалечил од домот и не се вратил
Македонија Почетна Случувања

Во Скопје пронајдено е лице кое беше пријавено за исчезнато

Пронајдено исчезнатото лице кое беше пријавено на 01.08.

Како што информираат од МВР, вчера во 18:30 часот е пронајден 58 годишниот Б.В., за кој на 01.08.2019 во 04 часот во Полициската станица Драчево 41 годишниот З.Н. од Скопје пријавил дека се оддалечил од домот.